SOJALL VİTANA

Sojall Vitana; Hidrojen Peroksit, Organik asitler ve Silisyumdan başka, bitki özleri, Polysakarit, Olvin gibi bitkinin gelişmesinde ve kuvvetlenmesinde tetikleyici rol oynayan elementleri de içermektedir. Özel hazırlanmış çevre dostu, ekolojik, sıvı bir üründür.

Sojall Vitana, aynı zamanda bitkilerin kuvvetlendirilmesi, zararlılara ve mantarlara karşı bitkinin daha dirençli olmasını sağlayan bir üründür. Bitkilerde strese neden olmaz. Topraktan uygulandığında çok kısa bir sürede topraktaki oksijen miktarının artmasını sağlar. Bu durum toprakta oksijensiz ortamda yaşayan ve çoğalan patojenlerin yaşam ortamlarının bozulması demektir. Hiçbir canlıyı doğada %100 yok edemezsiniz ancak yaşam ortamlarını ellerinden alarak popülasyonlarını zarar eşiğinin altına düşürebilirsiniz. Kimyasal ilaçlarla sorunsuzca karıştırabilirsiniz.

Sojall Vitana, bitkilerin üstüne püskürtülerek ve toprağa su ile dozlanıp verilerek, bitkilerin gelişmesi ve kuvvetlenmesini sağlar. Bitkilerin metabolizmik aktifleşmesine ve dirençli hale gelmesine yardımcı olur.

Sojall Vitana, toprağa uygulandığında bitki köklerine zarar verecek mantarın ve zararlı mikro organizmaların yaşam ortamlarını bozar.

Sojall Vitana, fungisitler, herbisitler, insektisitlerin ve gübrelerin çoğuyla aynı tank içinde karıştırılarak uygulanabilmektedir.

GARANTİ EDİLEN İÇERİK

  • Hidrojen Peroksit, Organik Asitler ve Silisyum, Kalsiyum Fosfat, Magnezyum Fosfat, Potasyum Sülfat, Folik Asit, Bitki Özleri, Polysakarit, Bor, Demir, Kobalt, Bakır, Mangan, Molybden, Fosfor ve Çinko.

KULLANIM TALİMATI ve DOZAJ

  • Toprağa uygulama: İlk uygulamada 1 lt / Dekar
  • 14 gün ara ile 0,5 lt / Dekar Her uygulamada
  • Yaprağa uygulama 125 - 250 cc. / 100 lt Su