SOJALL Pro Natura

SOJALL Pro Natura, 32 yılı aşkın süredir, yaklaşık 24 ülkede faaliyet gösteren SOJALL, insan, hayvan, bitki ve çevre için ürettiği ürün portfötünü, 2007'den beri Türkiye pazarına SOJALL ORGANİK A.Ş. olarak sunmaktadır. Faaliyet gösterdiği gübre sektöründe, başta Avusturya olmak üzere Avrupa'nın değişik ülkelerinden (Almanya, Yunanistan...) ithal ettiği ürünler, Türkiye'de üretim izni aldığı ürünler ve uzman kadrosuyla üreticilere, sektörün bütün taraflarına verdiği hizmetlerle, ülke ekonomisine katma değer sğlamayı misyon olarak benimseyen SOJALL ORGANİK TARIM A.Ş. 2007 tarihinde kurulmuştur.
İnsan, Hayvan, Bitki ve Çevre için...

32 yılı aşkın süredir, yaklaşık 24 ülkede faaliyet gösteren SOJALL, insan, hayvan, bitki ve çevre için ürettiği ürün portfötünü, 2007'den beri Türkiye pazarına SOJALL ORGANİK A.Ş. olarak sunmaktadır.

Faaliyet gösterdiği gübre sektöründe, başta Avusturya olmak üzere Avrupa'nın değişik ülkelerinden (Almanya, Yunanistan...) ithal ettiği ürünler, Türkiye'de üretim izni aldığı ürünler ve uzman kadrosuyla üreticilere, sektörün bütün taraflarına verdiği hizmetlerle, ülke ekonomisine katma değer sğlamayı misyon olarak benimseyen SOJALL ORGANİK TARIM A.Ş. 2007 tarihinde kurulmuştur.

Dünyada konusunda uzman sektörün tüm taraflarıyla, çiftçilerimiz ve bayilerimiz ile birlikte tarımsal üretimde verim ve kaliteyi arttıracak bitki besleme ürünlerinin pazara sunulması SOJALL ORGANİK TARIM A.Ş.'nin faaliyet konusudur.