Desy Clean

Sojall Organik Tarım A.Ş. tarafından hizmete sunulan SOJALL-DESY CLEAN, uzun süre etkili, çevre dostu, kullanımı kolay, tarım amaçlı tüm dezenfeksiyon uygulamalarına uyumludur.

Hidrojen Peroksit ve organik asitler bazlı SOJALL-DEST CLEAN dünya çapında patentlendirilmiştir. Özellikle patajen bakteriler (sporlular dahil), virüsler, maya ve küf mantarlarına karşı oldukça etkilidir. Biyofilmi yok eder.

Hidrojen Peroksit güçlü bir oksitleyici ajandır. Harekete geçen oksijen molekülleri (yeni oluşmaya başlamış oksijen) mikro organizmaların enzimatik sistemlerini okside edecektir.

Organik Asitler (Parasetik Asit, Sodyum Benzoat, Sorbik Asit vb.)'de bakterilerin temel metabolik fonksiyonlarını engeller ya da bakterilerin zar yapısını etkiler.

Temel bileşenler olan hidrojen peroksit ve organik asitler (asetik asit, sorbik asit ve benzoik asit) aynı amaca hizmet eder ve birbirlerinin etkilerini güçlendirirler (sinerji). Tek başına olmalarına kıyasla birlikte olduklarında bakteriyel etki alanı çok daha hızlı ve etkili ortaya çıkar.

SOJALL-DESY CLEAN'in antimikrobiyal etkisi tüm organizmalar için geçerlidir. Gram pozitif ve gram negatif bakteriler, sporlu organizmalar, maya, fungus sporları vb.

SOJALL-DESY CLEAN Kanserojik ve mutajenik değildir, yanıcı değildir, 5 - 25 derece sıcaklık aralığında en az 1 yıl depolanabilir.

AKTİF MADDE

  • Hidrojen Peroksit 128 gr w/w
  • Parasetik Asit 26,640 mg w/w
  • Sodyum Benzoat 210 mg w/w
  • Sorbik Asit 150 mg w/w